Ana içeriğe atla

CİLT TİPİ TESTİ


Merhaba

Aşağıdaki sorulara verdiğiniz cevaplara uygun olan ok'ları takip ederek cilt tipinizin hangi gruba ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Limonian olarak sizler için özel cilt tiplerine uygun bakım rutini oluşturduk!

Size uygun olan cilt tipini seçerek aşağıdaki linklerden Limonian ürünlerine ve kore cilt bakım rutinine ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

CENTELLA MUCİZESİNİ KEŞFEDİN!

Centella Asiatica bitkisi; Çin, Japonya, Hindistan ve Endonezya başta olmak üzere, pek çok Asya
ülkesinde yetişen,Gotu Kola adıyla da bilinen, şifalı ilaçlar ve kozmetik ürünler yapımında etkin ve yaygın olarak kullanılan,pervane şekilli yeşil yapraklı bir bitkidir.Dünya çapında pek çok yara kremi ve kalp damar hastalıklarından tutun,depresyona kadar çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde kullanılacak ilaçların yapımında etken madde olarak kullanılma eğiliminde olan Centelle Asiatica için çeşitli üniversiteler tarafından yürütülen bilimsel araştırmalar sonucunda,son derece yüz güldürücü sonuçlar orta konmuştur ve başta cilde faydaları olmak üzere,Gotu Kola’nın sağlık alanında pek çok faydasından bahsedilmiştir.İçeriğinde Centella barındıran ürünlerin doktor kontrolü  dışında ve 6-8 aftadan daha uzun süreli kullanımı önerilmese de yine de bu mucizevi bitkinin ne işe yaradığından ve kullanım alanlarından daha detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz.


Centella Asiatica Bitkisi Ne İşe Yarar?

Mijin Cosmetic- Mjcare (Güney Kore’de ki yüz maskelerinin gizli kahramanı)

Limonian olarak 2013 yılından bu yana Güney Kore’deki çeşitli firmalardan cildiniz için en kaliteli ve en uygun maskeleri getirmeye devam ediyoruz. Sizin için en iyisini seçmek bizim için nasıl bir süreç alıyor sizinle paylaşmak istedik.


Kore’ye sık sık yaptığımız ziyaretlerde maskeleri inceliyorduk. İncelerken bazı firmaların (yukarıdaki karton ambalaj gibi) benzer ambalajları kullandığını fark ettik. ’’Acaba aynı ambalaj firması ile mi çalışıyor?’’ diye düşünürken ürünlerin üzerindeki üretici bilgilerine baktık. Üretici olarak genellikle Mijin Cosmetic’i gösteriyordu.

Kore’de genelde OEM/ODM üretim yapan firmalar markalara üretim yapıyor.

NOT:OEM/ODM nedir? Okumak için tıklayın!
Firma ile hemen yazıştık ve görüştük.


Firma düşündüğümüzden çok büyük değildi ama temiz ve düzenli olması bizden bir artı kazanmasına sebep oldu. Firmanın ihracat müdürü Mr. Jang ile kısa bir fabrika turuna başladık. Bize ürünlerin hammaddelerinin incelendiği laboratuvara kadar ziyaret etme şansı verdiler.


Son dere…