Ana içeriğe atla

Dene!, Paylaş! Hediye Kazan!

Limonian'ın en çok satan ürünlerinden biri olan Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi'ni deneyip uygulayın, sonuçlarını bizimle paylaşın 20 LM Puan hediyesi kazanın!

Yapmanız gereken çok basit


1. Mjcare Ayak Peeling Maskesini satın al!


2. Ürünü ayağında uygularken fotoğrafını çek!

3. Dilersen gün-gün ayağının soyulmasını paylaş dilersen son bebeksi halinin fotoğrafını çek ve bize instagram adresimiz: limoniancom'dan dm üzerinden, whatsapp hattımızdan (0212 210 1047) veya mail adresimize (info@limonian.com) gönder!Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

CİLT TİPİ TESTİ

Merhaba

Aşağıdaki sorulara verdiğiniz cevaplara uygun olan ok'ları takip ederek cilt tipinizin hangi gruba ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Limonian olarak sizler için özel cilt tiplerine uygun bakım rutini oluşturduk!
Size uygun olan cilt tipini seçerek aşağıdaki linklerden Limonian ürünlerine ve kore cilt bakım rutinine ulaşabilirsiniz.
Türkiye'de Yaşayan Korelilerin Satın Aldığı Ürünler

Türkiye’de yaşayan Koreliler beğendikleri markaları Kore’den getirip kullanıyorlardı. Daha sonra Limonian’ı keşfederek kaliteli içerikli Kore ürünlerine Türkiye’den de sahip olabileceklerini keşfettiler.


1.Petitfee B- Glucan Enzyme Powder Wash

Kimyasal Madde İçermeyen Doğal İçerikli Toz Temizleyici

Koreli kadınlar kendi beğendiği markaları tercih etseler de konu yüz temizleyici olunca markadan daha çok içeriğe önem verirler. Bu sebeple doğal içeriklerden oluşan PetitfeeEnzimli Toz Temizleyici yapay koruyucu, kimyasal madde yada paraben gibi zararlı maddeler içermediğinden en çok tercih ettikleri yüz temizleme ürünüdür. Hassas ve sivilceli ciltler içinde mükemmel bir üründür.


2.Seohwabi Duper Whitening Essence

Anında Beyazlatıcı Nemlendirici Krem

Bu tarz kremler tone-up krem olarak da bilinirler. Koreli anneler ve iş kadınlarının kullandığı pratik ürünlerdendir. Sabahları evden çıkmadan önce makyaj bazı olarak ya da cilt tonunu eşitleyici gibi kullanarak ciltlerini nemlendirerek sağlıklı ve…

Trendyol'da En Çok Değerlendirilen Ürünlerimiz!

Trendyol'da en çok sevilen ürünlerimizi sizin için derledik!


1. Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi

Bizimde çok sevdiğimiz ürünlerden biri olan bu maske etkisiyle tüm müşterilerimizi memnun ediyor.


2. Mjcare On Hyaluronik Asit Özlü Yüz Maskesi

En etkili nemlendirici hammaddelerden biri olan Hyaluronik asit, cildinizin ihtiyacı olan nemi karşılıyor.


3 Mjcare On Kolajen Özlü Yüz Maskesi

Kolajen cilt yaşlanmasını önlemeye yardımcıdır. Bu yüz maskesi ince kırışıklıklarınızın oluşmamasına yardımcı olacaktır.