Ana içeriğe atla

Yağlı Ciltler İçin Muhteşem 2li

Sizler için ürün seçerken çok titiz davrandığımızı biliyorsunuz. Kil maskesi ihtiyacımız için bir öok markadan gelen kil maskelerini farklı kişiler ve cilt tipleriyle deneyerek en beğendiğimiz ürünü sizin için getirerek satışa sunuyoruz. Neden Seohwabi Volkanik Kil İçeren ürünleri tercih ettiğimizi kısaca açıklayalım;

Ana Madde: 10'dan fazla olan kil çeşidi arasından Volkanik kili seçme sebebimiz; doğal olması,gözenekler ve sivilceli ciltler için uygun olmasıydı.
Koku: Ürünün kokusu gerçekten hoi ve doğal. Kimyasal maddeler içermediği için bitkisel bir kokuya sahip. Rahatsız etmiyor.
Kıvam: Denediğimiz bazı ürünler ya çok sıvı yada çok katıydı. Hatta bazıları ambalaj içerisindeyken kurumuştu. Seohwabi tam istediğimiz yogunluktaydı.
Etki: Her cilt türünde denedik. Genellikle yağlı,gözenekli yada sivilceye yatkın cilt tipleri daha çok beğendi. Cildimizi gerçekten sivilceye neden olan yağdan arındırıp gıcır gıcır hissettirdi.


Gözenekleri önce temizlemek sonra da sıkılaştırmak için bu muhteşem 2 ürünü birlikte kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz!


Seohwabi Jeju Dameun Volcanic Ash Pore Cleansing Foam(120ml)

Volkanik Kil İçeren Gözenek Bakımı Sağlayan Yüz Temizleyici


İçeriğindeki volkanik killerle gözeneklerinde biriken kir ve makyaj kalıntılarını, ciltte fazla salgılanan sebumu derinlemesine temizleyen köpük formdaki yüz temizleyicidir. Sivilceye ve aşırı yağlanmaya neden olan fazla yağı kusursuz bir şekilde temizler.

Cildi derinlemesine temizler ve ciltteki fazla yağı yok ederek cildin doğal yağ - nem dengesini korumaya yardımcı olur. Gözeneklerde biriken kirleri derinlemesine temizlediği için düzenli kullanımda cildi pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
Hatta temizledikten sonra yağlı ciltlerin seveceği 'gıcır gıcır' olma dediğimiz durumu hissedebilirsiniz :)


Seohwabi Jeju Dameun Volcanic Ash Pore Mask Pack (120gr)

Volkanik Kil İçeren Gözenek Bakımı Sağlayan Kil Maskesi

İçeriğindeki volkanik killerle gözeneklerinde biriken kir ve makyaj kalıntılarını, ciltte fazla salgılanan sebumu yok ederek doğal nem-yağ dengesine kavuşturan kil maskesidir.

Cildinizi zararlı dış etkenlerden korur ve cildin tahriş olmasını önlemeye yardımcı olur. Cildi nemlendirerek uzun süre nemli kalmasını sağlar. Cildinizi temizledikten sonra kullanmanız önerilir.

Kil Maskesiyle İlgili Yazımızı Okumak İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Türkiye'de Yaşayan Korelilerin Satın Aldığı Ürünler

Türkiye’de yaşayan Koreliler beğendikleri markaları Kore’den getirip kullanıyorlardı. Daha sonra Limonian’ı keşfederek kaliteli içerikli Kore ürünlerine Türkiye’den de sahip olabileceklerini keşfettiler.


1.Petitfee B- Glucan Enzyme Powder Wash

Kimyasal Madde İçermeyen Doğal İçerikli Toz Temizleyici

Koreli kadınlar kendi beğendiği markaları tercih etseler de konu yüz temizleyici olunca markadan daha çok içeriğe önem verirler. Bu sebeple doğal içeriklerden oluşan PetitfeeEnzimli Toz Temizleyici yapay koruyucu, kimyasal madde yada paraben gibi zararlı maddeler içermediğinden en çok tercih ettikleri yüz temizleme ürünüdür. Hassas ve sivilceli ciltler içinde mükemmel bir üründür.


2.Seohwabi Duper Whitening Essence

Anında Beyazlatıcı Nemlendirici Krem

Bu tarz kremler tone-up krem olarak da bilinirler. Koreli anneler ve iş kadınlarının kullandığı pratik ürünlerdendir. Sabahları evden çıkmadan önce makyaj bazı olarak ya da cilt tonunu eşitleyici gibi kullanarak ciltlerini nemlendirerek sağlıklı ve…

CİLT TİPİ TESTİ

Merhaba
Aşağıdaki sorulara verdiğiniz cevaplara uygun olan ok'ları takip ederek cilt tipinizin hangi gruba ait olduğunu öğrenebilirsiniz.
Aşağıdaki linklerden cilt tipinize uygun bakım rutini ve Limonian’ın tavsiye ettiği ürünlere ulaşabilirsiniz.
Trendyol'da En Çok Değerlendirilen Ürünlerimiz!

Trendyol'da en çok sevilen ürünlerimizi sizin için derledik!1. Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi

Bizimde çok sevdiğimiz ürünlerden biri olan bu maske etkisiyle tüm müşterilerimizi memnun ediyor.2. Mjcare On Hyaluronik Asit Özlü Yüz Maskesi

En etkili nemlendirici hammaddelerden biri olan Hyaluronik asit, cildinizin ihtiyacı olan nemi karşılıyor.
3. Tepeden Tırnağa Maske Seti

Kolajen cilt yaşlanmasını önlemeye yardımcıdır. Bu yüz maskesi ince kırışıklıklarınızın oluşmamasına yardımcı olacaktır.