Ana içeriğe atla

Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı, Nemlendirici Cilt Bakım Serisi

 


Seohwabi Whitening C+ AmpouleÜrün Özellikleri: Ciltteki eşitsizlikleri düzenlemeye yardımcı Seohwabi Whitening C+ Ampul, cilde uygulandığı anda aydınlık görünüm sağlar.

 

Kullanım ve detaylar için tıklayınız.

 

Seohwabi Whitening C+ Night Cream
Ürün Özellikleri: Ciltteki eşitsizlikleri düzenlemeye yardımcı Seohwabi Whitening C+ Night Krem, cilde uygulandığı anda aydınlık görünüm sağlar ve nemlendirir.

 

 

Kullanım ve detaylar için tıklayınız.

 

Set Halinde Kullanım 

Cildinizi temizleyin ve kurulayın.

Seohwabi Whitening C+ Tonik’i uygulayın ve cildinize emilmesini bekleyin.

Sonra Seohwabi Whitening C+ Ampul’ü uygulayın ve cildinize emilmesini bekleyin.

Son adım olarak Sonra Seohwabi Whitening C+ Krem’i uygulayın ve cildinize emilmesini bekleyin.

 

Set halinde satın alarak hem lekelerinizden hızlı ve etkili bir şekilde kurtulabilir hemde daha uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

 

Blogger Yorumları


 

 

Trendyol Yorumları

 

 

 

Seohwabi Whitening C+ Ampoule
 

Seohwabi Whitening C+ Night Cream
 


 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Siyah Noktalara Tek Adımda Son!

Yağlı ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerinde yaşadığımız siyah nokta sorununa tek adımda etkili bir çözüm ürettik! MjCare Siyah Nokta ve Gözenek Gideren Burun Bandı ile siyah noktalarınızdan 15 dakikada kurtulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Burun çevresi, siyah nokta ve yağlanma probleminin en çok görüldüğü bölgedir. Özellikle son dönemde maske kullanımıyla birlikte bölgedeki yağlanma artmış ve bu durum siyah noktaların da artışına sebep olmuştur.  Siyah noktalar, gözeneklerde biriken yağ ve kir ile oluşur. Bunları sıkmak işe yaramayacağı gibi ardında daha büyük sorunlar bırakabilir. Haftada 1 kez uygulayacağınız siyah nokta bandı sayesinde bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Ürün Özellikleri Burun etrafındaki gözeneklerde birikmiş olan kirlere, siyah ya da beyaz noktalara yapışarak etkin şekilde temizler. Cildinizi tahriş etmeden biriken ölü derilerden kurtulmanıza yardımcı olur ve gözenek görünümünü en aza indirir. Kimler İçin? Gözeneklerde biriken kir ve kalıntıları temi

Cica Centella Kremler Hangileridir? Cica Centella Asiatica Ne İşe Yarar?

 Sıkça aldığımız sorulardan biride cica centella hammaddesi içeren ürünlerimizin hangileri olduğudur. Bu yüzden sizi ufak bir yazı ile bilgilendirelim istedik. Peki nedir bu Cica Centella? Öncelikle Centella asiatica, çiçekli bitki ailesi Apiaceae'de otsu, çok yıllık bir bitkidir. Asya'daki sulak alanlara özgüdür. Mutfakta sebze ve şifalı bitki olarak kullanılır. Kısa bir süre öncede iyileştirici ve şifalı etkisini bildikleri için ilaç ve kozmetik ham madelerinde önemli bir rol almaya başlamıştır. Cica Centella aynı zamanda Gotu Kola veya Tiger Grass olarakta adlandırılabilir. Cica kelimesi latince olarak yara anlamına da gelmektedir. Centella Asiatica bitkisinin içeriğindeki en etkin maddeler; madecossoside, asiaticoside, asiatic acid ve madecassic acid'tir. Bu maddelerin temel amacı yatıştırma ve iyileştirmedir. Yara ve yanık izi tedavilerinde yıllardır kullanılmaktadır. Ayrıca antiageing, cilt bariyeri güçlendirme ve nemlendirme özellikleri vardır. Antioksidan bir bitkid