Ana içeriğe atla

Siyah Noktalara Tek Adımda Son!

Yağlı ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerinde yaşadığımız siyah nokta sorununa tek adımda etkili bir çözüm ürettik!

MjCare Siyah Nokta ve Gözenek Gideren Burun Bandı ile siyah noktalarınızdan 15 dakikada kurtulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.


Burun çevresi, siyah nokta ve yağlanma probleminin en çok görüldüğü bölgedir. Özellikle son dönemde maske kullanımıyla birlikte bölgedeki yağlanma artmış ve bu durum siyah noktaların da artışına sebep olmuştur. 

Siyah noktalar, gözeneklerde biriken yağ ve kir ile oluşur. Bunları sıkmak işe yaramayacağı gibi ardında daha büyük sorunlar bırakabilir. Haftada 1 kez uygulayacağınız siyah nokta bandı sayesinde bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.


Ürün Özellikleri

Burun etrafındaki gözeneklerde birikmiş olan kirlere, siyah ya da beyaz noktalara yapışarak etkin şekilde temizler.

Cildinizi tahriş etmeden biriken ölü derilerden kurtulmanıza yardımcı olur ve gözenek görünümünü en aza indirir.


Kimler İçin?

Gözeneklerde biriken kir ve kalıntıları temizlemek isteyenler,
 Burunda ve burun kenarındaki siyah noktaları temizlemek isteyenler,
 Gözenek problemi yaşayanlar,
 Burun üstünde kuruluk ya da kabuklanma yaşayanlar için.

Nasıl Kullanılır?

 Yüzünüzü yıkayıp temizleyin.
Burun çevresini yeterince su ile ıslatın.
Burun bandının şeffaf kısmını kuru el ile çıkarın.

Burnunuza uygulayın ve burun şeklinize göre yerleştirin.
Kuruması için 10-15dk bekleyin.

Kurumuş burun bandını kenarlardan başlayarak aşağıdan yukarı doğru yavaşça kaldırın.

Haftada 1-2 kez kullanabilirsiniz

Not: Bandı çıkarma sırasında aşağıdan yukarı doğru çıkarırsanız gözenekleriniz daha etkin şekilde temizlenecektir. 

Durulama gerektirmez.

Öncesi - Sonrası
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Cica Centella Kremler Hangileridir? Cica Centella Asiatica Ne İşe Yarar?

 Sıkça aldığımız sorulardan biride cica centella hammaddesi içeren ürünlerimizin hangileri olduğudur. Bu yüzden sizi ufak bir yazı ile bilgilendirelim istedik. Peki nedir bu Cica Centella? Öncelikle Centella asiatica, çiçekli bitki ailesi Apiaceae'de otsu, çok yıllık bir bitkidir. Asya'daki sulak alanlara özgüdür. Mutfakta sebze ve şifalı bitki olarak kullanılır. Kısa bir süre öncede iyileştirici ve şifalı etkisini bildikleri için ilaç ve kozmetik ham madelerinde önemli bir rol almaya başlamıştır. Cica Centella aynı zamanda Gotu Kola veya Tiger Grass olarakta adlandırılabilir. Cica kelimesi latince olarak yara anlamına da gelmektedir. Centella Asiatica bitkisinin içeriğindeki en etkin maddeler; madecossoside, asiaticoside, asiatic acid ve madecassic acid'tir. Bu maddelerin temel amacı yatıştırma ve iyileştirmedir. Yara ve yanık izi tedavilerinde yıllardır kullanılmaktadır. Ayrıca antiageing, cilt bariyeri güçlendirme ve nemlendirme özellikleri vardır. Antioksidan bir bitkid

Türkiye'de Yaşayan Korelilerin Satın Aldığı Ürünler

Türkiye’de yaşayan Koreliler beğendikleri markaları Kore’den getirip kullanıyorlardı. Daha sonra Limonian’ı keşfederek kaliteli içerikli Kore ürünlerine Türkiye’den de sahip olabileceklerini keşfettiler. 1.Petitfee B- Glucan Enzyme Powder Wash Kimyasal Madde İçermeyen Doğal İçerikli Toz Temizleyici Koreli kadınlar kendi beğendiği markaları tercih etseler de konu yüz temizleyici olunca markadan daha çok içeriğe önem verirler. Bu sebeple doğal içeriklerden oluşan Petitfee Enzimli Toz Temizleyici yapay koruyucu, kimyasal madde yada paraben gibi zararlı maddeler içermediğinden en çok tercih ettikleri yüz temizleme ürünüdür . Hassas ve sivilceli ciltler içinde mükemmel bir üründür. 2.Seohwabi Duper Whitening Essence Anında Beyazlatıcı Nemlendirici Krem Bu tarz kremler tone-up krem olarak da bilinirler. Koreli anneler ve iş kadınlarının kullandığı pratik ürünlerdendir. Sabahları evden çıkmadan önce makyaj bazı olarak ya da cilt tonunu eşitleyi

CİLT TİPİ TESTİ

Merhaba Aşağıdaki sorulara verdiğiniz cevaplara uygun olan ok'ları takip ederek cilt tipinizin hangi gruba ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki linklerden cilt tipinize uygun bakım rutini ve  Limonian’ın tavsiye ettiği ürünlere ulaşabilirsiniz.